MÖBLER / Bord / Slagbord 15229175
nr 1522 9175
Slagbord
furu, 1900-tal. Bredd: 19, 5 cm + två klaffar om vardera 33 cm, bredd 65 cm, Höjd 75 cm
Kondition: slitage, torrsprickor
Utrop:
500 kr
Såld:
700 kr
måndag 20 februari 2023
kl 19:21:45
200 kr
150 kr
200 kr (Budbetjänt)
250 kr
300 kr
500 kr
400 kr
450 kr (Budbetjänt)
500 kr
500 kr (Budbetjänt)
6
600 kr